Jelentkezzen hozzánk!

Folyamatosan bővülünk, ezért mindig szükségünk van lelkes és érdeklődő szakemberekre.

Ha Önt is érdekli a kiállítások színes, izgalmas és változatos világa, jelentkezzen hozzánk!

Kiállítás szervezés
Jelenleg nincs meghirdetett pozíciónk.

Kiállítás kivitelezés
Jelenlegi üres pozícióink:

Teherautó-sofőr

Fő feladatok:

  • Belföldi és alkalmanként külföldi árufuvarozás 7,5 tonnás autóval,
  • Kiállítási standok építéséhez kapcsolódó logisztikai feladatok (belföldön és alkalmanként külföldön is).

Elvárások:

  • C kategóriás jogosítcány,
  • GKI és digitális sofőrkártya megléte,
  • Rugalmasság és csapatszellem.

Előny:

  • Idegen nyelvek ismerete
  • Egyéb jogosítvány.
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit ezekért cserébe kínálunk:

  • Változatos feladatok,
  • Fejlődési, tanulási lehetőség,
  • Rendszeres külföldi munka,
  • Versenyképes jövedelem.

Ha úgy érzi, szakmai tudásával Ön is hozzá tudna járulni projektjeink sikeréhez, küldje el önéletrajzát a tunde.kiss@fotimpex.hu címre, érdeklődjön a +36-30-559-3884-es számon, vagy kattintson: