Project manager állás

Lételemed a pörgés és szereted a változatos feladatokat?
Szereted látni, hogy a munkádnak van eredménye?
Szeretsz csapatban dolgozni és érdekel a kiállítások, rendezvények világa?

Ha a válasz igen, jelentkezz hozzánk project managernek!

Kiállítási és rendezvénystandokat kivitelező cégünk keresi legújabb tagját bővülő ügyfélkörünk megrendeléseinek kezelésére.

Fő feladatok:

  • Árajánlatok készítése,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Standelemek gyártásának és a szükséges eszközök beszerzésének felügyelete,
  • Standépítéssel kapcsolatos ügyintézés,
  • Alkalmanként a standok helyszíni összeállításának felügyelete és helyszíni ügyfélkezelés (főként külföldön).

Amit elvárunk:

  • Jó szervezőkészség,
  • Alapos, részletekre odafigyelő munkavégzés,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban.

Előnyt jelent:

  • További nyelvismeret (főleg német nyelvtudás),
  • Gazdasági vagy műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség, tapasztalat.

Amit ezekért cserébe kínálunk:

  • Változatos feladatok,
  • Fejlődési, tanulási lehetőség,
  • Rendszeres külföldi munka,
  • Versenyképes jövedelem.

Ha érdekel a lehetőség, jelentkezz a tunde.kiss@fotimpex.hu címen!

A jelentkezésed mellé kérjük, csatold fényképes önéletrajzodat és angol nyelvű motivációs leveledet.